У даному розділі:

Для лікарів

Для усіх

Умови використання

  У данному розділі:

  Дані умови використання сайту Реагіла® (надалі іменуються «Умови використання») викладають умови використання послуг та інформації інтернет-сайту Реагіла® (іменованого надалі «Інтернет-ресурс»), що носять юридично зобов’язуючий характер. Відвідуючи та використовуючи цей Інтернет-ресурс, ви погоджуєтеся виконувати умови використання, які набувають юридичної сили в ході вашого першого відвідування цього Інтернет-ресурсу.

  IЦей Інтернет-ресурс знаходиться під управлінням і обслуговується компанією Gedeon Richter Plc. (Зареєстроване місцезнаходження головного офісу: H-1103 Budapest, 19-21 Gyömrői út, Hungary; Company Registration Number: Cg. 01-10-040944; іменована надалі: «ми», «нас» або «Компанія») через рекламне агентство Progressive Studio Kft. (Розробка дизайну сайту, підтримання його роботи, хостинг). Ми залишаємо за собою право в будь-який час вносити зміни до Умов використання або переглядати їх за допомогою оновлення даного повідомлення. Ви можете визначити дату останнього редагування Умов використання за допомогою інформації, представленої в верхній частині цього тексту після заголовка «УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ». Ми рекомендуємо вам мати екземпляр цього документа в паперовому вигляді для використання в майбутньому.

  У разі виникнення будь-якого протиріччя між цими Умовами використання та конкретними положеннями, викладеними де-небудь на цьому Інтернет-ресурсі, дані Умови використання мають переважну силу.

  1. ОБМЕЖЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ
  Всі інформаційні матеріали, представлені на даному Інтернет-ресурсі, є інтелектуальною власністю Компанії або її ліцензіарів, і ми надаємо користувачам обмежену, неексклюзивну, без права передачі і поступлення ліцензію на використання контенту, представленого на цьому Інтернет-ресурсі. Дані публікації захищені законами про авторські права і відповідними договорами в усьому світі. Всі права зберігаються за власником авторського права. Наш статус авторів (як і авторський статус всіх названих співавторів) матеріалів, розміщених на нашому Інтернет-ресурсі, повинен завжди визнаватися. Користувач зобов’язаний завжди зберігати і вказувати будь-який коментар, що відноситься до авторського права і інших прав інтелектуальної власності на завантажених і роздрукованих сторінках цього Інтернет-ресурсу. Користувач не має права використовувати назву нашої Компанії і її торгові марки без нашого попереднього схвалення.

  Користувач не має права в якій би то не було формі поширювати, змінювати або використовувати інформацію, розміщену на цьому Інтернет-ресурсі, включаючи весь контент повністю, а також розміщені на цьому Інтернет-ресурсі зображення, аудіо- та відеоматеріали в публічних або комерційних цілях без попередньо отриманого письмової згоди Компанії. Користувач визнає і погоджується з тим, що крім випадків, передбачених законодавством, всі матеріали, розміщені на даному Інтернет-ресурсі, є об’єктами, що охороняються нормами авторського права, і вони не можуть бути використані без згоди Компанії і дозволу, даного відповідними авторами, яким би то не було способом, що суперечить нормам, викладеним в цих умовах використання або в умовах використання, викладених в тексті на даному Інтернет-ресурсі. Ні Компанія, ні будь-які інші треті особи не стануть переуступати або передавати користувачеві будь-які особисті або майнові інтереси, пов’язані з торговельними марками, патентами, майновими правами та іншими правами на інтелектуальну власність, позначеними відповідним чином.

  2. ОБМЕЖЕННЯ І ВИКЛЮЧЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ
  Цей Інтернет-ресурс і його функціонал призначені для людей, які проживають на території України. Ми не представляємо, що інформація, представлена на нашому Інтернет-ресурсі або отримана через нього, підходить для використання або доступна в інших місцях. Ви можете відвідувати і використовувати цей Інтернет-ресурс на свій страх і ризик. Відомості, представлені на цьому Інтернет-ресурсі, призначені тільки для загальної інформації і не є рекомендацією медичного характеру або діагнозом, на який вам слід покладатися. Така інформація не може бути витлумачена як консультування або рекомендація, і така інформація не може служити підставою для будь-якого рішення чи дії, включаючи будь-яку медичну інформацію, розміщену на даному Інтернет-ресурсі, яка не може замінити детальну медичну рекомендацію, адаптовану до потреб кожного пацієнта. Ні даний Інтернет-ресурс, ні його зміст не призначені для заміни медичної рекомендації або діагностики, виконаної фахівцем в галузі медицини. Завжди, за будь-яких питань, що стосуються стану здоров’я, слід звертатися за медичною допомогою до професійного фахівця в галузі медицини.

  Цей Інтернет-ресурс може містити неточності і помилки. Ми залишаємо за собою право змінювати, виправляти і / або покращувати поточний контент, а також програми і продукти, описані в інформації, без попереднього повідомлення. Ми докладаємо розумні зусилля для оновлення інформації на нашому Веб-сайті, але ми не даємо ніяких запевнень, гарантій, в тому числі, неявних або, в тому, що інформація, представлена на нашому Інтернет-ресурсі, є точною, повною або актуальною. Якщо ви є бізнес-користувачем або медичним працівником, ми виключаємо всі умови, що маються на увазі, гарантії, запевнення або інші умови, які можуть застосовуватися до даного Інтернет-ресурсу або будь-якого вмісту на ньому. Якщо ви є користувачем, ми надаємо наш Інтернет-ресурс тільки для домашнього та приватного використання, і ви погоджуєтесь не використовувати наш сайт в комерційних або ділових цілях. Ми жодним чином не виключаємо і не обмежуємо нашу відповідальність перед вами, якщо це було б незаконно. Тією ж мірою, в якій це допускається чинним законодавством, ні Компанія, ні інші особи, які беруть участь в розробці і експлуатації цього Інтернет-ресурсу, не несуть відповідальності за будь-які неточності, збиток, втрату даних або помилки в змісті Інтернет-ресурсу, які можуть виникнути – безпосередньо, опосередковано чи випадково – в зв’язку з встановленням з’єднання, переглядом або завантаженням при відвідуванні даного Інтернет-ресурсу.

  Ми залишаємо за собою право призупинити або відкликати, або обмежити доступність всього або будь-якої частини нашого Інтернет-ресурсу за діловими і оперативними причинами без надання будь-яких пояснень або попереднього повідомлення.

  3. ПОСИЛАННЯ НА СТОРОННІ ВЕБ-РЕСУРСИ
  У тих випадках, коли на цьому Інтернет-ресурсі є посилання на інші Веб-сайти та ресурси, такі посилання надаються тільки для загальної інформації. Такі посилання не повинні бути витлумачені як схваленні нами цих пов’язаних веб-сайтів або інформації, яку користувач можете отримати від них. Ми не контролюємо вміст цих сайтів або ресурсів.

  4. ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ
  При використанні цього Інтернет-ресурсу ви погоджуєтеся дотримуватися всіх законів, норм і правил. Ми очікуємо, що користувачі нашого Інтернет-ресурсу будуть з повагою ставитися до закону, а також до прав і гідності інших користувачів.

  Ви не можете використовувати наш Інтернет-ресурс і послуги, які ми пропонуємо на нашому Інтернет-ресурсі:

  будь-яким способом, який порушує будь-які відповідні закони або правила.

  будь-яким способом, який є незаконним або шахрайським, або має будь-які незаконні або шахрайські цілі або наслідки.

  з метою заподіяння шкоди або спроб нанести шкоду або іншим чином порушити законні права або гідність інших осіб.

  забороняється видавати себе за будь-яку фізичну або юридичну особу, включно без обмежень будь-якого представника Компанії.

  забороняється передача або забезпечення відправки будь-яких небажаних або несанкціонованих рекламних або інших матеріалів, які сприяють просуванню товару, або будь-яка інша діяльність аналогічного характеру.

  забороняється частково або повністю розміщувати будь-яку частину цього Інтернет-ресурсу на сторонніх сайтах.

  забороняється створення бази даних шляхом завантаження та зберігання контенту сайту.

  Не дозволяється отримання несанкціонованого доступу до нашого Інтернет-ресурсу, сервера, на якому зберігається наш Інтернет-ресурс, або будь-якого сервера, комп’ютера або базі даних, підключеним до нашого Інтернет-ресурсу. Ми повідомимо про будь-яке таке порушення відповідні правоохоронні органи і будемо співпрацювати з цими органами, розкриваючи їм вашу особистість.


  Якщо нам стане відомо про будь-які дії, інформацію або матеріали, розміщених, переданих чи іншим чином доступних через або в зв’язку з нашим Інтернет-ресурсом, які можуть бути порушенням цих Умов використання, ми маємо право, але не зобов’язання, видаляти або заборонити доступ до відповідної інформації або матеріалів, або негайно припинити використання вами нашого Інтернет-ресурсу. Ми також маємо право розголошувати вашу особистість будь-якій третій особі, яка стверджує, що будь-який контент, розміщений або завантажений вами на наш Інтернет-ресурс, є порушенням їх прав інтелектуальної власності або їх права на недоторканність приватного життя.

  5. СТАНДАРТИ ІНФОРМАЦІЙНОГО НАПОВНЕННЯ
  Ми приділяємо особливу увагу дотриманню норм і правил, що стосуються просування та реклами лікарських засобів і виробів медичного призначення. Наприклад, лікарські препарати, що відпускаються тільки за рецептом лікаря, не можуть рекламуватися для широкої публіки. Після повідомлення ми видаляємо і змінюємо повідомлення та коментарі, які можуть бути кваліфіковані як незаконна реклама лікарських засобів. Якщо ви виявите будь-якої коментар, повідомлення або публікацію, які, на вашу думку, порушують ці Умови використання або є незаконними або яким-небудь чином порушують стандарти інформаційного наповнення, повідомте про це модератору електронною поштою за адресою: ukraine@richter.kiev.ua.

  У зв’язку з вашим повідомленням, будь ласка, вкажіть суперечливий контент і його точне місце розташування. Якщо, на наш погляд, ваше повідомлення буде мати під собою підстави, ми видалимо відповідний контент і повідомимо вам про це, якщо це необхідно.

  Будь-який контент, який ви завантажуєте на наш Інтернет-ресурс, буде вважатися неконфіденційним і не є власністю. Ви зберігаєте всі свої права власності на ваш контент, але ви зобов’язані надати нам обмежену ліцензію на використання, зберігання і копіювання цього контенту, а також на поширення і надання його третім особам.


  6. ТЕХНІЧНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
  Ми не гарантуємо, що наш Інтернет-ресурс буде захищений від помилок, шкідливих програм або вірусів. Ви самі несете особисту відповідальність за налаштування своїх інформаційних технологій, комп’ютерних програм і платформ для доступу до нашого Інтернет-ресурсу і їх правильного використання. Ми пропонуємо використовувати брандмауер і програмне забезпечення для захисту від шкідливих програм.

  У межах, встановлених законом, ми не несемо відповідальності та не може нести відповідальність за будь-які збитки, завдані вашому комп’ютеру або будь-якого іншого вашого майна, при підключенні до цього Інтернет-ресурсу або в ході отримання доступу, а також при використанні та перегляді його вмісту, включаючи будь-які несприятливі інциденти, які можуть статися під час завантаження будь-якого матеріалу, даних, тексту, зображень, відео- або аудіоматеріалів.

  Крім того, в тій мірі, в якій це дозволено законодавством, ми не несемо відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, або витрати, які можуть виникнути в результаті неналежного функціонування або збою в роботі Інтернет-ресурсу або з будь-яких аналогічних причин; ми також не несемо відповідальності за точність і актуальність інформації, розміщеної на цьому веб-сайті або доступною через нього.  7. ЗАХИСТ ДАНИХ
  У нашому Повідомленні про конфіденційність викладено умови, на яких ми обробляємо будь-які персональні дані, які ми отримуємо від вас або які ви нам надаєте. При доступі до цього сайту ви повинні погодитися з умовами Повідомлення про конфіденційність. Умови Повідомлення про конфіденційність є невід’ємною частиною цих Умов використання.

  Деякі з послуг, пропонованих на цьому Інтернет-ресурсі, не вимагають попередньої ідентифікації, тому ми надаємо вам доступ до змісту цих послуг без необхідності розкриття вашої особистості..

  8. ПОСИЛАННЯ НА СТОРІНКИ КОМПАНІЇ В МЕРЕЖІ ІНТЕРНЕТ, ФРЕЙМИ
  Ви можете розміщувати посилання на нашу домашню сторінку, якщо ви робите це чесним і законним способом, який не завдає шкоди нашій репутації і не використовує її в своїх інтересах. Ви не повинні використовувати посилання таким чином, щоб пропонувати будь-яку форму зв’язку, схвалення або підтвердження з нашого боку, якщо такої не існує.

  Ви не повинні розміщувати посилання на цей Інтернет-ресурс на будь-якому веб-сайті, який вам не належить. Наш Інтернет-ресурс не повинен бути розміщений на будь-якому іншому сайті, і ви не можете створювати посилання на будь-які частини нашого сайту, крім головної сторінки. Ми залишаємо за собою право відкликати дозвіл на розміщення посилань без попереднього повідомлення.

  Якщо ви хочете посилатися або використовувати будь-яке вміст на нашому Інтернет-ресурсі, крім зазначеного вище, ви повинні отримати попередньої письмової згоди Компанії на це. В такому випадку, будь ласка, зв’яжіться з відділом юридичного супроводу та міжнародного співробітництва Компанії (телефон: 38-044-389-39-50/51, електронна пошта: ukraine@richter.kiev.ua.

  9. ВИКОНАННЯ УМОВ ВИКОРИСТАННЯ
  Недотримання цих Умов використання є істотним порушенням умов, на яких вам дозволено використовувати наш Інтернет-ресурс, і може привести до всіх або будь-яких з наступних дій з нашого боку:

  негайне, тимчасове або постійне анулювання вашого права на використання нашого Інтернет-ресурсу.

  негайне, тимчасове або постійне видалення будь-яких публікацій або матеріалів, завантажених вами на наш Інтернет-ресурс.

  видача попередження.

  судовий позов проти вас для відшкодування всіх витрат на основі відшкодування (включно, крім іншого, розумні адміністративні і юридичні витрати), що виникли в результаті порушення.

  подальші судові позови проти вас.

  розкриття такої інформації правоохоронним органам, якщо ми обґрунтовано вважаємо це необхідним.

  10. ЗАСТОСОВАНЕ ПРАВО
  Ці Умови використання, їх предмет і їх формування (і будь-які недоговірні суперечки або претензії) регулюються законодавством України. Обидві сторони згодні з виключною юрисдикцією судів України.

  11. НАШІ КОНТАКТИ
  Якщо у вас виникнуть будь-які питання, що стосуються нашого Інтернет-ресурсу-сайту або цих Умов використання, будь ласка, зв’яжіться з відділом юридичного супроводу та міжнародного співробітництва Компанії (телефон: 38-044-389-39-50/51, електронна пошта: ukraine@richter.kiev.ua).

  Приєднатися до Клубу

  Showing 0 result(s).
  Please log in to see 0 more result(s).